Naše firma je na rozdíl od konkurence jiná. Vždy každému přesně vysvětlíme postup a klady i zápory jednotlivých kroků, které Vás budou čekat. Vše vysvětlíme do detailu - oddlužení, kterému rozumíte.

Spolupráce s odborníky

Naše firma spolupracuje na rozdíl od své konkurence s řadou kvalifikovaných odborníků. Vaše podání vždy zpracuje příslušný právník. Nemáme tedy pouze obchodní zástupce, kteří jen Vaše doklady předají. Dále spolupracujeme také s insolvenčními správci, auditory a účetními, které mají v této oblasti mnohaleté zkušenosti.

Co Vám můžeme nabídnout

Pokud Vám hrozí exekuce na nemovitosti, máte exekuci na plat, nestíháte platit své dluhy a závazky nebo nevíte, jak svou současnou finanční situaci řešit, pak se obraťte na nás. Naše firma Vám nabízí pomoc při oddlužení, což je způsob, jak se zbavit svých předchozích dluhů.

Konkrétně se specializujeme na:

         • oddlužení fyzických osob
         • oddlužení manželů
         • oddlužení podnikatelů a firem

Oddlužení krok za krokem

Po sjednání osobní schůzky Vás nejprve obecně informujeme o postupu oddlužení, jeho výhodách i úskalích. Po této osobní schůzce nás pověříte mandátní smlouvou (smlouva o obstarání věci, smlouva o zprostředkování služby) a má Vám vypracujeme návrh dle dohodnutého termínu, společně jej projdeme a následně podáme.

Podáním návrhu na oddlužení naše služby nekončí – váš případ máme v našem interním systému, který hlídá všechna podání soudu a případné doplnění návrhu. Teprve schválením návrhu jsou naše služby u konce. V případě potřeby neváhejte se na nás kdykoliv obrátit a my se Vám vždy pokusíme pomoci.

Každý má právo na odbornou pomoc s oddlužením. Řešte svou situaci hned a sjednejte si bezplatnou konzultaci s našimi pracovníky pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře.