Začátky podnikání bývají poměrně náročné, mnoho lidí neví, do čeho jde a investice může být hodně riziková. Pokud jste osoba samostatně výdělečně činná a dostala jste se do potíží s dluhy, tak jsme tu pro vás. Pro všechny podnikatele nabízíme možnost oddlužení, přičemž vám se vším pomůžeme, takže nemusíte být žádný expert v tomto oboru, jsme tu opravdu pro každého.

Pokud jste se ocitli v dluhové pasti, musíte si půjčovat, abyste splatili jinou půjčku, a exekutor už vám pomalu klepe na dveře, je oddlužení ta správná volba právě pro vás. Otevřete si naší online kalkulačku oddlužení a zjistěte, zda je vás možné oddlužit. Potom nám zanechejte níže vaše telefonní číslo a my vás obratem kontaktujeme.

To nejlehčí co můžete udělat pro své dluhy, je to, že si domluvíte schůzku s jedním z našich finančních expertů, na které si vše nezávazně proberete. Odborník z naší společnosti vám zdarma poskytne finanční analýzu a návrh na to, jak postupovat dál.

Oddlužení OSVČ je jiné než u jednotlivce

Možná už víte, co obnáší oddlužení fyzické osoby, ale u podnikatelů je tomu naprosto jinak. Jediné co se nemění, je počet způsobů oddlužení, tedy dva, jejich průběh je ale zcela jiný.

Oddlužení osoby samostatně výdělečně činné může být tedy provedeno následovně:

  1. Osobní bankrot

Jestliže dojde k této variantě, čeká vás vlastně podobný způsob jako u oddlužení jednotlivce. Mluvíme tu o osobním bankrotu neboli o splátkovém kalendáři, který pro vás představuje závazek na pět let. Za tu dobu musíte splatit minimálně 30% svých dluhů. Když se na tuto variantu ovšem zaměříte do hloubky s jedním z našich odborníků, zjistíte, že se od oddlužení jednotlivce poměrně liší.

  1. Konkurz

Tato varianta zahrnuje rozprodání vašeho majetku v rámci podnikání a k jeho následnému prodeji. Z prodeje dostanou peníze věřitelé, u kterých máte dluh, pokud ale váš majetek nezvládne pokrýt všechny závazky, musíte je stejně doplatit. To je velkou nevýhodou tohoto způsobu, a proto se v naší společnosti vždy snaží provést oddlužení OSVČ osobním bankrotem.