Čistá mzda (měsíční)

Manžel/ka

Děti a další vyživované osoby

Celková dlužná částká


Poptávkový formulář

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Ocitli jste se ve finanční tísni, kdy vás dluhy stahují k zemi a vy nevíte jak se s nimi poprat? Pokud jste odpověděli ano, je na čase spojit se s odborníky, kteří vám mohou pomoci. Na našich webových stránkách naleznete aplikaci online kalkulačka oddlužení, ale můžete nás také kontaktovat na telefonním čísle a domluvit si nezávaznou schůzku s odborníkem zcela zdarma.

Kalkulačka oddlužení vám nabízí jedinečnou možnost zjistit, jestli je zrovna pro vás oddlužení možné. Mohou ji využít jak jednotlivci, tak i manželé, podnikatelé a firmy. Tato aplikace není vůbec složitá a jde pouze o vyplnění základních údajů. V online kalkulačce oddlužení musíte zadat svou měsíční mzdu, informaci zdali jste ve svazku manželském a máte děti či jiné vyživované osoby a nakonec zapíšete celkovou částku, kterou dlužíte. Pak jen klinete na tlačítko přepočítat a počítat vám ukáže, jak jste dopadli.

Kontaktujte nás

Pod kalkulačkou oddlužení se nachází kontaktní neboli poptávkový formulář. Zde vyplníte vaše základní údaje a napíšete nějaký text, který nám přiblíží vaše problémy. Pokud se nechcete rozepisovat a víte z online kalkulačky, že je možné vás oddlužit, stačí nám v dolní části stránek zanechat vaše telefonní číslo a my se vám obratem ozveme. Následně si vše probereme na nezávazné schůzce, kde provedeme zcela ZDARMA finanční analýzu a poradíme vám co dál.

Negativní výsledek? Nevadí!

Pokud vám v online kalkulačce oddlužení vyběhne negativní výsledek, nemusíte zoufat a ztrácet naději. Právě pro vás je tu poptávkový formulář pod kalkulačkou oddlužení, ve kterém nám můžete podrobně rozepsat váš problém a sdělit nám své požadavky a očekávání. Věříme, že i když vás kalkulačka vyhodnotila negativně, že vám dokážeme pomoci. Pokud jste opravdu v úzkých, nerozmýšlejte se a kontaktujte nás.