Naše společnost EGIDA Group se liší od své konkurence v mnohém. Přečtěte si proto zde hlavní výhody a důvody, proč zvolit naší firmu.

Osobní schůzka

Po sjednání osobní schůzky vždy přijedeme my za Vámi. Na této schůzce Vám blíže popíšeme, jak probíhá oddlužení osob (neboli osobní bankrot), vysvětlíme Vám postup i jednotlivé kroky a upozorníme Vás na případná rizika spojená s oddlužením. Veškeré podstatné informace Vám podáme tak, abyste měli ve všem jasno a všemu v této problematice porozuměli. V případě, že si nevíte s něčím rady, vždy se na nás obraťte a my Vám velice rádi poradíme a vše objasníme.

Individuální posouzení každého případu

Každý případ je individuálně posouzen kvalifikovaným právníkem, který má v dané oblasti mnohaleté zkušenosti. U nás tedy nenajdete žádné obchodní zástupce, kteří by pouze předali veškeré doklady potřebné k oddlužení osob. Na základě posouzení Vám odborně zpracujeme návrh na povolení oddlužení, který lze v případě potřeby vypracovat expresně.

Pevná cena

Námi uvedené ceny na oddlužení jsou pevné a tudíž neměnné. Klient se tedy nemusí obávat jakýchkoliv navýšení v případě více věřitelů.

Sledování každého případu

Na základě souhlasu klienta si každý případ přidáváme do databáze sledovaných insolvenčních řízení. Díky tomu máme vždy přehled o aktuálním dění Vašeho případu. To znamená, že okamžitě víme o jakémkoliv požadavku příslušného soudu nebo změně v řízení.

Spolupráce s odborníky

Při zkoumání Vašeho případu a vyhotovení návrhu spolupracujeme s advokátní kanceláří, insolvenčními správci i auditory, kteří jsou kvalifikovaní a mají v této oblasti mnohaleté zkušenosti. Každý problém dokážeme řešit komplexně.

Jednání s institucemi

V případě zájmu Vám poradíme, jak jednat s exekutory a dalšími úřady. Jsme schopni pro Vás být kdykoliv na telefonu, nebo se účastnit s Vámi jako poradci na jednání.

Využití našich služeb

Naše firma je Vám vždy na blízku. Specializujeme se na oblast Prahy a Středočeského kraje, ve které velice dobře známe postupy a nároky zdejších soudů. Neváhejte se na nás s Vašimi problémy obrátit. Vyřešíme Vaši tíživou finanční situaci tím, že s Vámi podáme žádost o oddlužení.