Jestliže se potýkáte s dluhy a vaši firmu to stahuje ke dnu, měli byste s tím začít něco dělat. Když se člověk ocitne v dluhové pasti, je to velice nepříjemné a pro velké firmy je to také opravdu problém. Pokud je to právě váš případ, jste na správné adrese. Nabízíme vám oddlužení vaší firmy s asistencí opravdových expertů ve svém oboru.

Začněte tím, že si na našem webu otevřete online kalkulačku oddlužení a zjistěte, zda zrovna vás lze oddlužit. Podle toho co zjistíte, nám v dolní části stránek zanechte své telefonní číslo a my se vám obratem ozveme. Nejlépe vše probereme na osobní nezávazné schůzce, kde vám bude vypracována finanční analýza zcela ZDARMA.

Možnosti oddlužení vaší firmy

Pokud se opravdu rozhodnete, že se z dluhů chcete na dobro vyhrabat, stačí nás kontaktovat a my vám se vším pomůžeme. Je dobré vědět, že máte dvě možnosti, jak svou firmu oddlužit. Co se našich postupů týče, vždy se snažíme pro ten lepší neboli způsob číslo jedna.

  1. Osobní bankrot

Rozhodně lepší způsob je právě osobní bankrot. Ten se taky vždy snažíme našim klientům zajistit. Jedná se o to, že je vám připraven splátkový kalendář na dobu pěti let. Za tuto dobu musíte splatit alespoň 30% ze svých dluhů, pokud to dokážete, všechny ostatní dluhy se smažou a vy už nic platit nebudete.

  1. Konkurz

Druhou možností, jak se zbavit svých dluhů, je takzvaný konkurz. V tomto případě je rozprodán majetek vaší firmy a z jeho prodeje budou vyplaceni věřitelé, kterým dlužíte peníze. Je tu jedna velká nevýhoda: pokud váš majetek nestačí na pokrytí dluhů, zbytek dlužné částky musíte doplatit.

Pokud se tedy rozhodnete jít do oddlužení firmy, celou dobu vám budeme nápomocni a to i po předání případu do rukou insolvenčního správce. Pomůžeme vám s veškerými podklady a právními záležitostmi, takže se nemusíte ničeho bát. Neváhejte a zanechte nám dole na stránce vaše telefonní číslo a my vám zavoláme.